meteoroloji'den hava durumu tahminleri-İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa

meteoroloji'den hava durumu tahminleri-İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa

  • 23.11.2018 8:07:07
No icon

Meteoroloji, 23 Kasım Pazartesi günü hava durumu tahmin raporlarını açıkladı.

 Peki, Bugün hava durumu nasıl olacak?

 İstanbul, İzmir, Bursa'da hava durumu nasıl olacak? 

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre, ülke genelinde hava sıcaklıkları 3 ila 6 derece artması beklenirken, Ege ve Marmara'da 'çok kuvvetli' rüzgar var.

Bugün hava durumu nasıl olacak? 23 Kasım Pazartesi günü ülke genelinde hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji'den alınan bilgiye göre 23 Pazartesi günü, ülke genelinde hava sıcaklıkları 3 ila 6 derece artması beklenirken, Ege ve Marmara'da 'çok kuvvetli' rüzgar var.

Bugün hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 23 Kasım Pazartesi günü hava durumu tahmin raporlarını açıkladı. Meteoroloji'nin yaptığı son değerlendirmelere göre; Kuzey, iç ve doğu kesimlerde artacağı, ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 3 ila 6 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Ülkenin batı kesimlerin parçalı yer yer çok bulutlu, İzmir, Çanakkale, Edirne ve Kırklareli çevreleri ile Balıkesir'in batı kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 

Sabah saatlerinde İç Anadolu'nun kuzeydoğusu, Doğu Anadolu bölgesi ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda, gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. 

Sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu'nun kuzeyinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

 

Yorumlar